Loutro

Na wycieczkę wyruszycie o godzinie 8 rano. Sama podróż do Chora Safakia to niezapomniane przeżycie – widoki z góry na morze Libijskie robią wrażenie. Z Chora Safakia do Loutro, udacie się w krótki rejs wzdłuż południowego wybrzeża Krety. Do uroczej wioski rybackiej można dotrzeć jedynie drogą morską lub pieszo. W samym Loutro znajdziecie to, co na Wyspie najpiękniejsze- błękitna woda, bielone domy, kolorowe kwiaty bugenwilli, klimatyczną plażę, kilka tawern i sklepików i przesympatycznych mieszkańców. Oprócz plażowania i kąpieli w krystalicznie czystej wodzie warto zjeść obiad w jednej z kilku tawern i popływać kajakiem czy SUPem. Loutro to dobry wybór dla tych, którzy szukają pięknych widoków, spokoju i prawdziwie greckiego klimatu. O godzinie 15:30 statek zabierze Was w drogę powrotną do Chora Sfakia, gdzie będzie na Was czekał kierowca, który dowiezie Was do Agia Mariny koło godziny 18. 

Ta wycieczka w sezonie 2021 była naszym absolutnym hitem. W zeszłym roku ta destynacja zdobyła Wasze serca, dlatego nie mogło jej zabraknąć w kolejnym sezonie.

Każdemu z naszych gości udzielał się błogi nastrój panujący w Loutro, wrażenia z pływania SUPem, smak Sfakian Pie, widoki z drogi do Chora Safkia zostaną w Waszej pamięci na bardzo długo.

Cena wycieczki uzależniona jest od liczebności uczestników:

przy 2 osobach, cena za osobę to 120e

przy 4 osobach, cena za osobę 88e

przy 5 osobach, cena za osobę 95e

przy 6 osobach, cena za osobę 84e

przy 7 osobach, cena za osobę 75e

przy 8 osobach, cena za osobę 69e

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *