Apartamenty MINT

Ceny za apartamenty MINT rozpoczynają się od 60€ za dobę. Apartamenty MINT znajdują się w miejscowości Agia Marina, 10 kilometrów na zachód od Chanii. MINT to apartamenty z balkonem lub tarasem, znajdujące się 100m od piaszczystej plaży (2 minuty spacerem). W obiekcie do dyspozycji naszych gości jest basen z brodzikiem dla dzieci oraz bezpłatne leżaki.

W każdym apartamencie znajduje się łazienka, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz TV. Klimatyzacja i Wi-Fi są bezpłatne. Dostępne są różne konfiguracje: od dwuosobowych studio do apartamentów superior z dwoma sypialniami i dużym pokojem dziennym. W pobliży apartamentów znajdują się liczne tawerny, oraz małe supermarkety. Do Chanii dojedziecie komunikacją miejską KTEL lub taksówką.

Ceny za apartament uzależnione są od rodzaju apartamentu, terminu oraz ilości gości i rozpoczynają się od 60 euro za dobę. Więcej informacji na temat miejscowości oraz Krety Zachodniej znajdziecie na portalu www.agiamarina.com.pl Apartamenty znajdują się w miejscowości Agia Marina, 10 kilometrów na zachód od Chanii. Do apartamentów z przyjemnością zorganizujemy Wam transfery bezpośrednio z/na lotnisko w Chanii. Wszystkie nasze apartamenty znajdują się w bliskiej odległości między sobą, dzięki czemu jeżeli chcecie do nas przyjechać większą grupą, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, a nadal będziecie wypoczywać razem.

About the Author