Apartamenty PINK

Ceny za apartamenty PINK rozpoczynają się od 45€ za dobę.

Apartamenty PINK – apartamenty z balkonem, znajdujące się w odległości 300m od plaży (5 minut spacerem). Doskonałe dla rodzin z dziećmi z uwagi na plac zabaw znajdujący się w obiekcie. W każdym apartamencie znajduje się łazienka, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz TV. Klimatyzacja i Wi-Fi są bezpłatne.

Obok apartamentów znajduje się tawerna Veranta, która naszych gości traktuje w sposób specjalny. Pyszności na stole, cień ze szpaleru kiści winogron nad Wami, śpiew cykad z pobliskiego gaju oliwnego i życzliwi gospodarze. Apartamenty znajdują się w miejscowości Agia Marina, 10 kilometrów na zachód od Chanii. Do apartamentów z przyjemnością zorganizujemy Wam transfery bezpośrednio z/na lotnisko.

W pobliży apartamentów znajdują się liczne tawerny, oraz małe supermarkety. Do Chanii dojedziecie komunikacją miejską KTEL lub taksówką. Wszystkie nasze apartamenty znajdują się w bliskiej odległości między sobą, dzięki czemu jeżeli chcecie do nas przyjechać większą grupą, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, a nadal będziecie wypoczywać razem.

Ceny za apartament uzależnione są od rodzaju apartamentu, terminu oraz ilości gości i rozpoczynają się od 45 euro za dobę.

About the Author